גולדן קייר נאות המושבה – חוות דעת

גולדן קייר נאות המושבה חוות דעת

גולדן קייר - חוות דעת

ההתרשמות שלי מביקור במקום, שנאות המושבה נס ציונה זה מקום ברמה מקצועית גבוהה מאוד בכל מה שקשור לטיפול גריאטרי. צוות מנוסה. מקום נקי, מודרני עם מכשור מתקדם. הציל אנשים רבים בתקופת הקורונה באמצעות מחלקת ההנשמה.
מאור ק.
גולדן קייר נאות המושבה חוות דעת

גולדן קייר - חוות דעת

היתה לנו תקשורת יום יומית בשיחת וידאו עם אמי בזמן השיקום. במהלך 6 שבועות. כמעט כל יומיים אחותי קיבלה עדכון ודיווח מהרופא על מצבה הרפואי. אולגה העובדת הסוציאלית סייעה לנו רבות בתקשורת ובהקשבה בנוגע למצבה והדאגה לאמא. אף סייעה בהשגת אישור ביקור אחד שלי במקום , באישור ההנהלה ומשרד הבריאות. ביום שחררה של אמי מהשיקום, אמרה בעצמה ש" האנשים שטיפלו בה היו טובים אליה!". זה שימח אותנו מאוד לשמוע זאת ממנה. ולדעת ,שעל אף הניתוק הממושך מיקיריה אמא היתה שבעת רצון מהטיפול המסור של צוות נאות המושבה. אתם עושים עבודת קודש בימים טרופים אלה! רוצה להודות לכם מעומק הלב על הטיפול באימי. ולהביע את הערכתי על ההקשבה והנכונות לעזור לנו המשפחה הן בתמיכה וליווי והן בשמירה על קשר עם אמא שלי. רפואה שלמה לכולם ישר כוח לכם על הטיפול והעשייה שלכם! ריקי מוסקוביץ הבת של סוזי עמר.
ריקי מ.
גולדן קייר נאות המושבה חוות דעת

גולדן קייר - חוות דעת

רציתי להודות על הטיפול המסור של כל הצוות באימי, סוזי, שהועברה אליכם למרכז, ממח' הקורונה שבבית חולים העמק בעפולה. המסירות שלכם לכל מטופל והרגישות שהפגנתם לכל פנייה של המשפחה, כדי לקבל ולו פיסת מידע על אמא בתקופה קשה והזוייה זו-היא מוערכת ולא מובנת מאליה. למרות הלחץ שאתם נתונים בו, דאגתם לעדכן אותנו כמעט יום ביומו על המצב, ובכך נתתם לנו תחושת ביטחון, שאמא בידיים טובות, וכך אכן, זה ניכר עליה, כששוחררה מהמרכז(כעבור 6 שבועות). תבורכו על פועלכם ויישר כוחכם להמשיך לטפל כך במטופלים אחרים. כל הכבוד!! תודה, מעומק הלב-דינה לביא - הבת של עמר סוזי.
דינה ל.
גולדן קייר נאות המושבה חוות דעת

גולדן קייר - חוות דעת

חמי היה מאושפז במחלקת קורונה .כתר 3 . מבוגר בן 90 מבית אבות בדרום . ללא ידיעת השפה העברית . בנאות המושבה קיבלו אותו בחמימות רבה ונתנו לו כבר בכניסה הרגשה בייתית . במקום טראומה קיבל חוויה למרות הנסיבות . חייב לציין כי חמי איש דתי ומאמין בבורא עולם . הצוות היה סבלני ואמפטי אלינו עקב הלחץ הנפשי אותו עברנו . עידכנו אותנו מדי בוקר על מצבו הבריאותי . בנוסף רופאים התקשרו לדווח על שינויים ועל בדיקות אשר בוצעו . חייב לציין את זמינות מנהלת חמל קורונה 24/7 . טיפול בזמן קצר משמיכה עד תרופות וכל אשר נדרש . כל הכבוד לצוות המטפל והניהולי . בזכות הטיפול המסור חמי חזר לבית האבות בדרום שמח וטוב לב . כל הכבוד ותודה רבה
מנשה ע.
גולדן קייר נאות המושבה חוות דעת

גולדן קייר - חוות דעת

כל כך קשה לכתוב על חוויות האישית מתהליך ההחלמה. לאחר אישפוז של חצי שנה בשיבא אחרי ארוע מוחי מצאתי את עצמי בתהליך שיקום בנאות המושבה. בנס ציונה הגעתי למקום המרגיש כמשפחה המנוהל ביד רמה וחיוך כובש של נטלי אדרי . צוות טיפולי מדהים ואיכפתי מטפלות לריפוי בעיסוק נועה פישמן חן שמאי ראיה נאסר.וכמובן תמנע. בחורות צעירות אכפתיות ומקצועיות. והכי הכי נספר על סיגל מייזנברג פיזיותרפיסתיט עם נשמה ענקית מקצועית וחותרת למטרות וקצב התקדמות. ממש מומחית תוכן עם הבעיה בא הגעתי. בקיצור צוות מנצח שרומם את רוחי ממש משפחה בנאות המושבה שיקום יום.ואת נטלי זוכרים זאת שפותרת כל בעיה בלו"ז עם חיוך ואווירה נעימה תודה לכם נאות המושבה על המשפחתית אותה מצאתי אצלכם
איימי ס.
גולדן קייר נאות המושבה חוות דעת

גולדן קייר - חוות דעת

אכן היתה לנו "חוייה" מיוחדת. אמי בת ה-89 אושפזה כמחלימת קורונה סיעודית במחלקת קורונה א בנאות המושבה. אסור להתקרב אסור לבקר... למזלנו היה במקום "צוות לעניין" שהקשיב למצוקותנו שדיווח לנו יומיום על מצבה של אמי, שדאגו ליצור איתנו קשר בוידאו יומיומי עם אמא, שטיפלו, שנתנו מענה רפואי ונענו לבקשותנו ובכך עזרו לנו - למשפחה- לעבור תקופה קשה זו... על כך המון תודה והערכה .
צביקה נ.
גולדן קייר נאות המושבה חוות דעת

גולדן קייר - חוות דעת

שלום שמי אנה טל אמא של קרן, בתי עברה ניתוח בראש כתוצאה מכך נדרם לה אירוע מוחי שחצי פלג שמאלי רדום .הזדקקה לשיקום הגענו לגולדן קאר נאות המושבה בנס ציונה לאחר המלצות טובות , קרן בתי הייתה במחלקת שיקום קיבלה טיפולי פיזותרפיה ,הידרו,וריפוי בעיסוק התוצאות היו נהדרות למצב לעמוד ללכת .צוות מיומן שרות אדיב ויחס מעולה כולם חביבים ועושים את תבודתם נאמנה מכל הלב בסבלנות ובחיוך אין לי מילים כמה שאני צריכה להודות לכולם תודה רבה על הכל בשמי ובשם קרן שלי
אנה ד.
גולדן קייר נאות המושבה חוות דעת

גולדן קייר - חוות דעת

אני מטופל כבר 18 חודשים בנאות המושבה לאחר אירוע מוחי. מקום מדהים עם שירות מעולה, צוות מקצועי ונהדר, מקום נקי ומטופח! המלצתי לחברים נוספים שבעקבות הטיפולים המעולים שלי הגיעו גם כן לכאן. שאפו אחד גדול לכל הצוות.
טל ש.ש.
נגישות