שיקום גוף למבוגרים בנאות המושבה נס ציונה

נאות המושבה נס ציונה הוא מוסד סיעודי שיקומי עבור בני הגיל השלישי. במרכז פועל צוות רב תחומי, שתפקידו לספק את השהייה הטובה ביותר עבור הדיירים.

מהו שיקום גוף למבוגרים בגולדן קייר המושבה?

כאשר אנו מזדקנים, הגוף מזדקן יחד איתנו. ישנה כמות יפה של בעיות שאפשר לנסות למנוע או להאט מראש על ידי תחזוקה נאותה של הגוף, כמו פעילות גופנית לשמירה על מסת העצמות או טיפולים סדירים למיניהם. שיקום הגוף אצל קשישים, במיוחד כאשר מדובר במערכות הגוף הפנימיות, חשוב ביותר. בנאות המושבה נס ציונה, הקשישים נהנים גם מרמת חיים משופרת שמאפשרת להם ליהנות מטיפולי שיקום הגוף, ולכן ברור למה הם ששים יותר מאשר בעבר לפנות ולקבל אותם כדי לשפר את איכות חייהם.

למרות הרצון הטוב וההתקדמות הטכנולוגית, חלק מפעולות שיקום הגוף לגיל השלישי כבר אינן אפשריות. במקרים כמו עצמות שבירות או שחיקה של סחוסים, לדוגמה, בגלל שפעילות הגוף הטבעית מידרדרת עם השנים, לא תמיד יש מה לעשות. עם זאת, הפתרונות הקיימים כוללים התעמלות מונעת בריחת סידן, או טיפולים אורתופדיים משקמים ופיזיותרפיה.

החדשות הטובות הן שבעוד שספק אם נוכל לחדש ולהחליף כל חלק ואיבר בגוף שמצבם מושפע מדלדול הנגרם בגלל הגיל, אנחנו יכולים לעשות רבות למען שיקום הגוף ומתן המענה הטוב ביותר בגולדן קייר נאות המושבה. 

כתיבת תגובה

נגישות